Jiskra Domažlice B vs FK Jindřichův Hradec

Datum a čas konání: 26.5.2024 17:00
Místo: Domažlice

Jak zápas ve Vejprnicích viděli hlavní aktéři

,,První poločas jsme odehráli dobře a vedli jsme 1:0. Další velkou šanci jsme nevyužili a gól, který navíc dali na 2:0, nerozumím ještě teď, proč nebyl uznán. Ve druhém poločase byli hosté aktivnější a hnali se za vyrovnáním a ačkoli žádnou větší šanci neměli, tak si asi vyrovnat zasloužili, ale víc to komentovat nebudu. Proč se hrálo ráno? Měl jsem za to, že je to povinnost všech týmů, i na podzim to tak bylo, že je třeba sehrát 2 zápasy dopoledne (údajně kvůli nedostatku rozhodčích), ale když koukám na zápasy Jiskry, tak hrajete všechno odpoledne, takže tomu opět nerozumím,” komentoval utkání trenér Slavie Vejprnice, Lukáš Paul. Níže na ilustračním snímku z domažlické benefice pro Jirku Šámala.

“Můj gól padl po chybě v obraně, díky které jsem měl možnost běžet sám na gólmana a průnik proměnil. Škoda jen, že o chvilku později mi neuznali druhý gól, který padl po rohovém kopu. Byla odpískána ruka spoluhráče, kterou jsem já v té schrumáži neviděl. Myslím si, že první poločas byl od nás velmi dobrý. Domažlice jsme do ničeho vyloženého nepustili.

Druhý poločas byl vyrovnám do doby, než padl smolný šťastný gól rovnou z rohu za značné pomoci větru. To pak dalo větší jiskru hostujícím a chvilku před koncem, kdy už jsem vyhlížel konec a teplou sprchu, tak jsme obdrželi na 2:1. Je to škoda!

Příští víkend jedem do Radnic, kde budeme chtít vyhrát a vzít si zpátky druhé místo,” glosoval zápas Adam Heller.

Rozhovory inicioval a obrázky dodal pr manager Jiskry Domažlice, Jirka Pojar, úvodní foto je z dílny Zdeněka Vaize.