FC Písek vs Jiskra Domažlice A

Datum a čas konání: 3.5.2024 18:00
Místo: Burketova

Jiskra doma padla s Duklou B

V sobotu 13.4. se odpoledne na Střelnici utkala Jiskra s rezervou Dukly, přinášíme Vám kompletní reportáž z utkání.

TJ Jiskra Domažlice - FK Dukla Praha B 0:2 (0:1)

Branky: 21. Magdí, 88. Hrubeš

Do utkání nastoupila Jiskra v následující sestavě: Brych - Rychnovský, Svoboda, Procházka, Fedak - Mužík (c), Aubrecht, Vávra - Zajíček, Dvořák, Jedlička

V zápase 22. kola ČFL skupiny A na sebe narazily dva týmy s podobnou formou, oba totiž za posledních pět zápasů posbírali 10 bodů. Poslední vzájemné utkání, které se odehrálo na podzim v Přední Kopanině, skončilo bezbrankovou remízou. V celkovém rovnání má ale navrch Jiskra.

PRVNÍ POLOČAS

První větší šanci si vytvořili hosté v desáté minutě, když střelu z hranice vápna vyrážel Brych na roh. O chvíli později skončil hlavičkový závar před brankou Dukly jen v rukavicích brankáře. V sedmnácté minutě se do šance probojoval Zajíček, jeho střelu ale obránci odvrátili na rohový kop. Ve 21. minutě se tečovanou střelou prosadil hostující Magdí. Další zákrok brankáře Brycha nabídla 35. minuta, kdy musel opět vyrážet nebezpečnou střelu z hranice pokutového území. V 38. minutě pak dostala Jiskra možnost zkráceného rohového kopu, centr Vávry si ve vzduchu našel Dvořák, ale jeho hlavička skončila pouze na golmanu Štefanovi. Na konci poločasu pak znovu musel do akce Brych, rychlou střelu k tyči vytáhl na roh.

DRUHÝ POLOČAS

Na začátku druhé půle se o střelu z voleje pokusil kapitán Mužík, mířil ale mimo bránu. Zápas pak dlouho nic nenabídl, až v 55.minutě se do tvrdé střely z úhlu opřel Aubrecht a jeho rána skončila na spojnici brankové konstrukce. Po rohovém kopu pak hlavičkoval Fillo, opět se ale míč dostal jen do rukavic brankáře Dukly. Dlouhý míč za obranu si pak dokázal zpracovat Jedlička, následnou střelu ale poslal vysoko nad bránu. V osmdesáté minutě pak kryl v rukavicích jedovatou ránu z dálky opět Lukáš Brych. V 84.minutě skončil míč po centru na tyči Dukly Praha. Definitivní tečka přišla těsně před devadesátou minutou, když na 0:2 zvýšil Hrubeš. Brankáře hostí pak zkoušel prostřelit střídající Došlý, avšak neúspěšně.

Rozhodčí: Toucha Matěj – Panský Michal, Babka Ondřej
Delegát: Rauch Pavel